Operativni specijalist nabave (m/ž)

Sveta Nedelja, Croatia

Rimac Automobili je tehnološka kompanija, koja proizvodi električne sportske automobile i pruža tehnološka rješenja globalnim automobilskim proizvođačima. Naši timovi razvijaju hardverska i softverska rješenja za Concept_One i C_Two kao i za brojne javne i tajne projekte, čime se Rimac pozicionira kao voditelj u razvoju i proizvodnji visokoučinkovitih električnih vozila i tehnoloških rješenja.

Trenutno želimo proširiti Odjel nabave komunikativnom i samoinicijativnom osobom koja će raditi na poziciji Operativni specijalist nabave te će aktivno sudjelovati u svim nabavnim procesima, poslovima obrade zahtjeva i naručivanja roba i usluga te će intenzivno komunicirati s dobavljačima i drugim odjelima. Ukoliko pronalazite svoje interes u spomenutim područjima, a željni ste učenja i razvoja javite nam se i postanite dio tima jedne od najperspektivnijih tvrtki u okruženju!

1. Opis poslova:

  • Obrada zahtjeva, slanje upita prema dobavljačima te priprema narudžbenica/ugovora
  • Slanje narudžbenica te kontrola i praćenje rokova isporuke
  • Dogovaranje prijevozničkih usluga te priprema carinske dokumentacije (uvoz/izvoz)
  • Izrada kalkulacija pristiglih narudžbi
  • Likvidiranje, distribuiranje te arhiviranje dokumentacije
  • Rješavanje reklamacija s dobavljačima
  • Istraživanje i analiza tržišta te pronalazak novih dobavljača
  • Izrada nabavnih izvještaja
  • Kreiranje i promjena matičnih podataka dobavljača
  • Definiranje minimalnih zaliha
  • Aktivna suradnja s odjelom prodaje, proizvodnje i skladišta
  • Aktivan rad na suradnji s dobavljačima u cilju popravljanja nabavnih uvjeta i osiguranja maksimalno povoljnih uvjeta nabave
  • Ostali poslovi prema nalogu i dogovoru s neposrednim rukovoditeljem

2. Potrebna znanja i vještine:

  • Visok stupanj motivacije za učenjem i razvijanjem u području nabave
  • Proaktivnost, samostalnost i spremnost na preuzimanje inicijative
  • Razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
  • SSS/VŠS/VSS
  • Poželjna 1 godina radnog iskustva, ali nije uvjet
  • Poznavanje MS Office paketa (napredno znanje rada u MS Excelu)
  • Napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu; dodatno znanje drugog stranog jezika je prednost

3. Što nudimo:

  • Velika mogućnost učenja, razvoja i napredovanja
  • Rad u pozitivnom i poduzetnom radnom okruženju u jednoj od najbrže rastućih hrvatskih kompanija
  • Naknada za prijevoz
  • Širok paket različitih pogodnosti za zaposlenike
  • Ljubitelji smo životinja, slobodno povedite kućnog ljubimca na posao!

Zahvaljujemo svima koji su predali prijave za ovu poziciju te ćemo pregledati sve životopise. Samo oni kandidati koji ispunjavaju tražene kvalifikacije i iskustvo i uđu u uži krug će biti kontaktirani direktno. Sve prijave se razmatraju prema uvjetima i odredbama povjerljivosti u skladu s propisima o zaštiti osobnih podataka.

Tell your friends about this position