Skladištar (m/ž)

Sveta Nedelja, Croatia

Rimac Automobili je tehnološka kompanija, koja proizvodi električne sportske automobile i pruža tehnološka rješenja globalnim automobilskim proizvođačima. Naši timovi razvijaju hardverska i softverska rješenja za Concept_One i C_Two kao i za brojne javne i tajne projekte, čime se Rimac pozicionira kao voditelj u razvoju i proizvodnji visokoučinkovitih električnih vozila i tehnoloških rješenja.

Broj projekata koje sami pokrećemo, ali i u kojima se pojavljujemo kao podrška iz sjene ili suradnici, stvorili su nam potrebu za pojačanjem unutar odjela skladišta. Zaprimanje i isporuka robe, kontrola ispravnosti robe te vođenje brige o stanju skladišta neki su od zadataka s kojima ćete se susretati na dnenoj bazi. Ako imate barem 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima, a istovremeno ste spremni na usvajanje novih znanja i vještina u dinamičnom okruženju, prijavite se i postanite dio našeg tima skladišta!

Opis posla:

·         zaprimanje i isporuka robe te administrativni poslovi vezani uz prijem i otpremu robe

·         kontroliranje ispravnost pridošle robe i prateće dokumentacije

·         vođenje brige o stanju skladišta

·         pripremanje robe i dostavnica za vanjske dostavne službe

·         održavanje radnog prostora

·         manipuliranje robom unutar skladišta

·         utovar i istovar robe s vozila

Uvjeti:

·         vozačka dozvola B kategorije

·         osnove rada na računalu (Word, Excel, Internet)

·         položen ispit za upravljanje viličarom

·         min. 2 godine radnog iskustva (prednost: rad u skladištu elektroničkih komponenti)

·         iskustvo rada u informacijskom sustavu (prednost SAP/ERP)

·         poznavanje engleskog jezika

.         spremnost na rad u 2 smjene

Tell your friends about this position